Mersin Avukat Whatsapp
Mersin Avukat Whatsapp

ŞİRKETLER İÇİN HUKUKİ DANIŞMANLIK

ŞİRKETLER İÇİN HUKUKİ DANIŞMANLIK

ŞİRKETLER İÇİN HUKUKİ DANIŞMANLIK

ŞİRKETLER İÇİN HUKUKİ DANIŞMANLIK

Kurumsal Hukuki Danışmanlık, ticaret şirketlerine, İş Hukuku, Vergi Hukuku, Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, Borçlar Hukuku, İcra Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku gibi dallarda hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bir avukatın bir ticari işletmenin veya ticaret şirketinin tüm hukuki işlemlerini tek başına yürütmesi olanaksızdır. Hukukun çeşitli alanlarında uzmanlaşmış avukat kadromuzla ticaret şirketlerine tüm hukuki ihtilaflarında eksiksiz hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sağlamaktayız. Şirket Avukatı, şirketlere tam ve kapsamlı destek verebilmelidir. Biz de Mersin Şirket Avukatı olarak müvekkillerimize Hukuki Danışmanlık, Dava Takibi, İcra Takibi gibi konularda en iyi şekilde danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermekteyiz.

Şirketlerde hukuki ihtilaf sayısının en aza indirilmesi için şirketteki hukuki altyapının sağlam kurulması gerekmektedir. Hukuk büromuzun avukatları, danışmanlık verdiği ticaret şirketlerine hukuki anlamda eksiksiz bir şekilde hizmet verir.

ŞİRKETLER İÇİN HUKUKİ DANIŞMANLIK HİZMETİNİN FAYDALARI

Ticaret şirketlerinde önleyici danışmanlık hizmeti çok önemlidir. Önleyici danışmanlık hizmeti ile şirketlerin yaşayacağı hukuki problemlerin en aza indirilmesi amaçlanır. Önleyici avukatlık ve önleyici danışmanlık hizmetimiz ile hukuki ihtilaf ortaya çıkmadan önce çıkabilecek problemler için önlem alınmaktadır.

İŞ HUKUKU ALANINDA ŞİRKET DANIŞMANLIĞI

Hukuki danışmanlık hizmeti verdiğimiz ticaret şirketlerine İnsan Kaynakları Departmanında bulunan belgelerin gözden geçirilmesi ve İş Kanunu ve İş Kanunu ile bağlantılı diğer kanunlara uygun olarak düzenlenmesine yönelik hizmet vermekteyiz. İş sözleşmelerinin hazırlanması, personel yönetmeliklerinin hazırlanması, personel tutanakları gibi belgelerin hazırlanması konusunda da Mersin Şirket Avukatı, Mersin Ticaret Avukatı, Mersin Hukuki Danışmanlık olarak en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

TİCARET HUKUKU ALANINDA ŞİRKET DANIŞMANLIĞI

Hukuki danışmanlık hizmeti verdiğimiz ticaret şirketlerine, Şirket kuruluş sözleşmelerinin hazırlanması, şirket birleşme devralma, mal alım-satım sözleşmelerinin hazırlanması, danışmanlık sözleşmelerinin hazırlanması, şirketin tasfiye edilmesi gibi konularda Mersin Şirket Danışmanlık Avukatı, Mersin Şirket Avukatı, Mersin Ticaret Avukatı, Mersin Hukuki Danışmanlık olarak en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

Hukuki danışmanlık hizmeti verdiğimiz ticaret şirketlerinin şahıslardan ve şirketlerden olan alacaklarının tahsili amacı ile açılan icra takiplerinde ve davalarda avukatlık hizmeti vermekteyiz. Ticaret şirketlerine marka ve patent hukuku konusunda da en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.