MERSİN BOŞANMA AVUKATI

MERSİN BOŞANMA AVUKATI

MERSİN BOŞANMA DAVASI AVUKATI

Evlilik bir medeni hukuk sözleşmesidir. Boşanma ise evlilik birliğinin sona erme sebeplerinden yalnızca bir tanesidir. Boşanmayı evlilik birliğinin mahkeme kararı ile sona ermesi olarak tanımlayabiliriz. Boşanmaya bağlı olarak anlaşmalı ya da çekişmeli biçimde nafaka, velayet, tazminat, çocukla şahsi ilişkinin kurulması yani velayeti kendinde olmayan tarafın çocuğunu nasıl göreceği konularında da mahkemece karar verilmesi gerekir. Eşler boşanma ile birbirlerine karşı olan mirasla ilgili talep haklarını kaybederler, yani artık birbirlerinin yasal mirasçısı olamazlar. Sonuç olarak boşanma davası birçok sonuç doğurduğu için önemli bir davadır. Bu nedenle boşanma davasının alanında uzman avukat ile yürütülmesi gerekir.

 

Mersin boşanma avukatı denildiğinde akla Mersin'de faaliyet gösteren ve boşanma hukuku alanında çalışan Mersin hukuk büroları gelir. 

Çekişmeli Boşanma Davaları, Anlaşmalı Boşanma Davaları, Evlilik Ve Mal Rejimi Sözleşmeleri, Anlaşmalı Boşanma Protokolü, Nafaka Ve Tazminat Talepleri, Evliliğin İptali Davası, Ailenin Korunması Ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Hakkında Kanun Çerçevesinde Tedbir Kararları, Yabancı Mahkemelerden Verilen Boşanma Kararlarının Tenfizi Ve Tanınması, Babalık Davası, Mal Rejimi Davasında müvekkillerimize hizmet vermekteyiz.

Mersin Boşanma Avukatı olarak gerek yurtiçi gerekse yurtdışından müvekkillerimize anlaşmalı boşanma davasıçekişmeli boşanma davası, velayet davası , nafaka davasıtazminat davası konularında en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

MERSİN BOŞANMA AVUKAT ÜCRETLERİ

Boşanma davası ücreti ve boşanma davası masrafı her somut olaya göre değişkenlik gösterir. Bu nedenle 2020 yılı avukatlık ücretiyle alakalı kesin bir ücretlendirme yapabilmemiz mümkün değildir.

Mersin Boşanma Avukatı için tarafımıza ulaştığınız takdirde daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mersin hukuk bürosu avukatlık danışma ücretleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Boşanma avukatının tespitiBoşanma avukatı telefon numarasıBoşanma avukatı arıyorumboşanma avukatı danışma, boşanma avukatı masrafları, boşanma avukatı parası, boşanma avukatı ücreti konularında Mersin Boşanma Avukatı olarak müvekkillerimize en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. 

Av. Osman Mete YILDIZ - 0532 795 45 33