Mersin İş Hukuku Avukatı

İş Hukuku

Mersin ilinde yer alan hukuk büromuzun Mersin İş Hukuku Avukatı Departmanı, İş Mahkemelerinde açılan İşçilik Alacak Davası, İş Mahkemesi Davası, İş Tazminatı Davası, Kıdem tazminatı davası, ihbar tazminatı davası, işe iade davası, İşçi tazminat davası konularında Mersin İşçi Avukatı, Mersin İş Mahkemesi Avukatı olarak avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

7/24 Danışmanlık ve Avukatlık Hizmetleri için.

Mersin İşçi Avukatı olarak, İş Hukuku ve İş Hukuku Davalarında müvekkillerimize en iyi şekilde avukatlık, arabuluculuk ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Mersin’de bulunan Hukuk Büromuz tarafından müvekkillerimize, işe iade davası, fazla mesai alacağı davası, hizmet tespit davası, sigorta tespit davası, tatil ücreti davası, İş kazası tazminat davası, Mersin İşçi Avukatı, Mersin İşçi Mahkemesi Avukatı, Mersin İş Mahkemesi Avukatı, Mersin İş Avukatı konuları başta olmak üzere İş Kanunu ve İş Hukukundan kaynaklanan tüm işçi-işveren uyuşmazlıklarında avukatlık hizmeti vermektedir.

Mersin İşveren Avukatı olarak işçi çalıştıran şirketlere İş sözleşmelerinin hazırlanması, Şirketlere İş Hukuku Danışmanlığı, İş sözleşmesinin feshi, işçinin işten çıkarılması gibi konularda avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.