Mersin Avukat Whatsapp
Mersin Avukat Whatsapp

ERDEMLİ AVUKAT | ERDEMLİ HUKUK BÜROSU

ERDEMLİ AVUKAT | ERDEMLİ HUKUK BÜROSU

ERDEMLİ AVUKAT | ERDEMLİ HUKUK BÜROSU

Mersin ilinde yer alan hukuk büromuz Mersin Merkez başta olmak üzere Erdemli ilçesinde de avukatlık hizmeti vermektedir. Mersin ili Erdemli ilçesinin ekonomisinde tarım büyük rol oynamaktadır. Bu nedenle Erdemli ilçesinde Tapu Davaları sıklıkla görülmektedir. Erdemli’de Tapu davalarının yanı sıra ticari alacak verecek ihtilafları, ceza davaları ve boşanma davası da sıklıkla görülmektedir. Ayrıca Erdemli ilçesinde fazlaca yazlık site bulunmaktadır. Belirtiğimiz üzere Mersin ilinde bulunan hukuk büromuz Erdemli Tapu Avukatı, Erdemli Arsa Avukatı, Erdemli Boşanma Avukatı, Erdemli Ceza Avukatı konularında da müvekkillerine en iyi şekilde hizmet vermektedir.

ERDEMLİ TAPU AVUKATI

Erdemli’de adliyenin iş yükünün büyük çoğunluğunu Tapu davaları oluşturmaktadır. Erdemli’de tarımsal arazi çoğunluktadır. Tarımın büyük çoğunluğu narenciye ve turfanda sebzeciliktir. Erdemli’de birçok sera bulunmaktadır. Tüm bu nedenlerle tarımdan kaynaklı ihtilaflar çoğunluktadır. Erdemli’de İzaleyi Şuyu Davası ( ortaklığın giderilmesi davası ) sıklıkla açılmaktadır. Hukuk büromuz Erdemli ilçesinde Erdemli Tapu avukatı, Erdemli Arsa Avukatı, Erdemli Ortaklığın Giderilmesi Avukatı, Erdemli Tapu İptali ve Tescili Davası, Erdemli Tapu davası, Erdemli Gayrimenkul Avukatı konularında en iyi şekilde hizmet vermektedir.

ERDEMLİ BOŞANMA AVUKATI

Erdemli ilçesinde adliyenin iş yükünün çoğunluğunu oluşturan bir diğer dava türü de Boşanma Davasıdır. Boşanma Davası, Anlaşmalı Boşanma Davası ve Çekişmeli Boşanma davası olmak üzere iki türlüdür. Hukuk Büromuz Erdemli Boşanma Avukatı, Erdemli Çekişmeli Boşanma Avukatı, Erdemli Anlaşmalı Boşanma Avukatı, Erdemli Nafaka Avukatı, Erdemli Velayet Avukatı, Erdemli Adliyesi Boşanma Avukatı konularında en iyi şekilde hizmet vermektedir.

ERDEMLİ İCRA AVUKATI

Erdemli’de alacaklıların alacaklarını tahsil etmeleri amacı ile icra dairesi bulunmaktadır. Alacağını tahsil edemeyen alacaklılar, alacaklarına devlet eliyle kavuşmak için icra takibi başlatmalılardır. Erdemli’de genellikle alacak sebepleri, tüccarın ödemediği meyve sebze paraları gibi sebeplerdir. Hukuk büromuz Erdemli İcra Avukatı, Erdemli İcra Takibi, Erdemli Alacak Tahsili gibi konularda müvekkillerine en iyi şekilde hizmet vermektedir.

ERDEMLİ SİTE AVUKATI

Erdemli ilçesi turistik açıdan gezilecek birçok yeri sınırları içerisinde barındıran bir ilçedir. Aynı zamanda birçok güzel koyu olması nedeniyle yaz aylarında nüfusu oldukça artar. Bunun bir sonucu olarak Erdemli’de birçok site bulunmaktadır. Erdemli’deki sitelerin çoğunluğu yazlık sitelerdir. Bu sitelerin yönetimi konusunda sıklıkla ihtilaf çıkmaktadır. Mersin’de bulunan hukuk büromuz Erdemli ilçesinde yer alan sitelere danışmanlık vermektedir. Erdemli Site Yönetimi Avukatı, Erdemli Site Avukatı, Erdemli Apartman Yönetimi Avukatı, Erdemli Apartman Avukatı, Erdemli Aidat İcra Takibi konularında en iyi şekilde avukatlık hizmeti vermekteyiz.

ERDEMLİ AVUKATLARI – MERSİN AVUKAT

Mersin Merkez’de bulunan hukuk büromuz Mersin Erdemli ilçesinde de müvekkillerine en iyi şekilde hizmet vermektedir. Mersin Erdemli Avukatı, Erdemli İcra Avukatı, Erdemli Boşanma Avukatı, Erdemli Gayrimenkul Avukatı, Erdemli Site Avukatı, Erdemli Çekişmeli Boşanma Davası Avukatı, Erdemli Anlaşmalı Boşanma Davası Avukatı, Erdemli Tapu Avukatı, Erdemli Arsa Avukatı, Erdemli Site Yönetimi Avukatı hizmeti vermekteyiz.